Alternaiv

Dostępne jako:
aerozol

Podstawowe informacje

Wiosna rozkwitła na ulicach barwnym wielogłosem światopoglądowych postulatów i deklaracji prezentowanych na połaciach koszulek kwiatu młodzieży. Często myślimy o przyszłości, a to właśnie ona; przyjrzyjmy więc się jej.

Z podpisu pod zdjęciem znanego literata wynosisz sugestię, że należy kwestionować autorytety. Moda i kult celebrytów śmieszą Cię bezgranicznie. Łzy szyderczego śmiechu kapią Ci na koszulkę z napisem King Bruce Lee Occupy Everything. Telewizja kłamie, a wysokonakładowa prasa to budka suflera w teatrze kłamstwa. Ty jednak jesteś ponad to, a prawda uwiła w Twoim sercu gniazdko?
Akurat.

Dozowanie i zalecenia

  • Przed przystąpieniem do terapii, należy uważnie i ze zrozumieniem przeczytać zalecenia, nawet jeśli napisała je osoba po trzydziestce
  • Uwagi należy przyjąć z godnością i zaufaniem, choć nie pochodzą z Mać Pariadki
  • Albo z Najwyższego Czasu
  • Albo z żadnej rzeczy, która Twoja jest
  • Kochaj system, on też myśli o Tobie
  • Gdyby okowy na ideolo dalej nie puszczały sugerujemy odwiedzenie sklepu żelaznego (nie metalowego)

Uwagi końcowe

Zalecamy głębokie oddechy (ulgi) i rozwiązywanie prostych ćwiczeń logicznych. Na przykład: jeśli pociąg wyjechał z miasta A wioząc Twoich rodziców, a pociąg z miasta B hołduje alternatywnemu modelowi życia, który Tobie imponuje i uważasz go za normalny i jedyny dopuszczalny, to czy z okien pociągu C Twoi rodzice nie będą wyglądać na alternatywnych?

Państwa opinie

Najpierw myliłam opary z oporami i pigułki z pikietami, ale wszystko skończyło się dobrze
Riot De Janeiro 87
Aaaargh!
Hello Behemot